Covid-19 Sebebi ile Maske + Mesafe + Hijyen kurallarına uymanızı rica ederiz...

Bakırköy Valiz Tamiri

Bakırköy valiz tamiri

Bakırköy valiz tamiri firması olarak biz de ilçemiz dahilin de tüm valiz ve bavul tamir işlerinizi yapmaktayız. Valiz tamiri aslında görünen çok basit gibi olsa da seyahat zamanı geldiğin de valiz tamiri çok önemlidir.

Bunun sebebi de valiz ve bavul fiyatlarının yüksek olmasından kaynaklıdır. Valiz tamiri yapmak aslında gerçekten işini iyi yapan çanta firmalarının işi olması gerekse de.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Yinede bu yönde ki, çalışmalara dikkat ettiğiniz de göreceksiniz ki; valiz ve bavul tamiri yapanların bir çoğu ayakkabı tamircisi olduğunu. Doğrular çanta olarak bu sektörde 1950 li yıllardan buyana çanta, valiz, ve bavul  ticareti yaparak bu günlere geldik.

Bu ticaret sırasın da doğrular çanta olarak valiz, bavul ve çanta tamirini yapmaktadır. Bu tamir hizmetimiz valiz tamirinde ve bavul tamirin de orijinal parça kullanılarak yapılan tamir işlerimizdir.

Biz tamir işini bu kadar iyi yapmamızın sebebi bir çok valiz, bavul ve çanta firmasının yetkili bayisi olduğumuzdan kaynaklıdır.

Doğrular çanta olarak hem tamir işini yapsak da halen Çanta, valiz ve bavul yeni satışımız mevcuttur.

Siz sadece tamir değil Eğer yeni Valiz, bavul veya çanta almak istediğiniz de bayiisi olduğumuz markaları da buraya yazalım ki, ihtiyaç duyduğunuz marka bizde var ise satın almak için de irtibata geçebilirsiniz.

Bayisi olduğumuz markalar;

Samsonite
Delsey
P.cardin
Cantaş
Eastpak
U.s.polo
Lumberjack
Mcs
Ccs
Amerikan Tourister
bagaj
Nort yüzü
Kedi
National Geographic

Yukarıda saydığımız bu markaların her türlü model valiz, bavul ve çantalarını en uygun fiyata bizden bulabilirsiniz. Bize ulaşmak için yine aynı İletişim bilgilerimiz den bize ulaşabilirsiniz

Valiz ve bavul tamiri yaptırmak isteyen müşterilerimizin bize gelen sorunlarına göre tek  bir dertleri var.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Bakırköy Valiz tamiri yazımızı yazmamızın sebebi de bu sorunlara dayanmaktadır. Çünkü müşterilerimiz açısından bilinmesi gereken bir şey ve gerçekten  işi valiz ve tamiri olan firmalara tamir yaptırmanızı sağlamaktır.

Yapılan tamir bir süre sonra aynı yerden yine tamir edilmek zorunda kalıyor. Buda demektir ki yaptırdığınız tamir yeri valiz veya bavul üzerine bilgisi yok.

Bunu da şuradan anlaya bilirsiniz. Başta da söylediğimiz gibi Valiz tamiri diye piyasa da ve İnternet sitelerinde gezen bir çok firma Normalde valiz ve bavul ile hiç alakası olmayan lostra salonları yani bildiğiniz ayakkabı tamircileridir.

İşte bu türde ki tamir sıkıntıları bundan kaynaklanmaktadır. Doğrular çanta olarak yukarıda hem satışını yaptığımız valiz ve bavul veya çanta markalarının aynı şekilde tamirini de yapmaktayız.

Eski eşya olarak da kabul etseniz bir valiz veya bavulunuzun tamir olması gerekir. Nedeni de yenisinin çok pahalı olmasından kaynaklıdır.

Bakırköy valiz tamiri olarak bize ulaşmanız için ya Tıkla Ara yada İletişim sayfamıza girip oradaki seçenekleri kullanarak bizi araya bilirsiniz.

Bir Diğer iletişim aracımız da akıllı telefonlarınız dan sitemize girdiğiniz de whatsapp iletişim butonuna tıklayarak direk whatsapp üzerinden resim göndererek valiz veya bavulunuzun tamir fiyatını alabilirsiniz.

Ayrıca Satın almak istediğiniz marka valiz veya bavulun satın alma işlemi için bu iletişim seçeneğini kullana bilirsiniz.

Bakırköy Bavul tamiri

Ana Sayfaya Dön >>>

 

Hemen Paylaş...

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir