Covid-19 Sebebi ile Maske + Mesafe + Hijyen kurallarına uymanızı rica ederiz...

Bostancı Valiz Tamiri

Bostancı Valiz Tamiri

Bostancı valiz tamiri sitemizden bize ulaşarak valiz, bavul ve çantalarınızı tamir ve bakım yaptırabilirsiniz.

İnternet sitemiz artık siz değerli müşterilerimizin hizmetine girmiştir. Valiz tamir sitemiz artık her ilçede ve her semt de hizmetlerini devam ettirmek için çalışmaktadır.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Bu vesile ile de Bostancı mahallemiz de valiz, bavul ve çanta tamir ve bakımı yaptığımızı ilan niteliğin de olan bu yazımız ile duyurmuş bulunmaktayız.

Valiz tamiri görünüş de basit bir iş gibi gözükse de işinin erbabı ustaya rast gelmezseniz orijinal valiz veya bavulunuzu kullanılmaz hale getire bilir.

Bavul tamiri veya valiz tamiri diye arama terimlerinde. İnternet üzerinden arama yaptığınız da karşınıza çıkacak siteler tamamen ayakkabı tamircisi olan siteler ile karşılaşacaksınız.

Doğrular çanta olarak artık valiz, bavul ve çantalarınızı işinin ustası firmaya tamir yaptıra bilmeniz için çalışmaktayız. Orijinal parça temini ile valiz, bavul ve çantalarınızı uygun fiyata tamir ve bakım yapıyoruz.

Doğrular çanta olarak bir çok kaliteli marka valiz, bavul ve çantanın genel distribütörü olarak. Siz değerli müşterilerimize tamir yönünden en iyi hizmeti vermek için de çalışmalarımızı bu yönde geliştirmekteyiz.

Bostancı valiz tamiri yazımızı yazmamızın amacı mahallemiz de Valiz arızası olan veya bavulunda kırık olan yada çantasının fermuarı bozuk olan müşterilerimize en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde sunmaktır.

Bostancı mahallemiz de oturmaktasınız. Geçmiş seyahatiniz de kırılan valizinizin tekerleğini yaptırmak istiyorsunuz. Arama yaptığınız da gördüğünüz şey ayakkabı tamircilerinin bu işe yoğunlaşması. Ama artık Doğrular çanta ile valizinizin tekerleğini güvenerek değiştire bilirsiniz.

valiz-tamiri

bostancı valiz tamiri

Bu güveni 62 senelik hizmetimizin karşılığı olarak duya bilirsiniz. 62 senedir bu hizmeti bir şekilde yürüten Doğrular çanta olarak Valiz tamiri işini en güzel şekilde yaparak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Valiz tamiri yaptırmak istediğiniz de bizlere iki şekilde hızlı ulaşabilirsiniz.

Hızlı ulaşım;

  1. Direk Telefonumuzu arayarak.
  2. Direk telefonumuzun whatsapp uygulaması üzerinden resim atarak.

Direk Telefonumuz olan 0543 639 90 43 Numaralı telefonumuzu Tıklayıp hemen araya bilirsiniz.

İkinci Şıkkımız da Whatsapp Mesaj Gönder  Butonuna tıklayıp hemen arızalı olan valiz, bavul veya çantanızın arızalı olan yerinin fotoğrafını çekip atabilirsiniz.

Bostancı valiz tamiri diye arama yaptığınıza sitemize girerek bizler en hızlı şekilde nasıl ulaşacağınızı öğrenebilirsiniz.

Bostancı Valiz Tamir Yeri

Hemen Paylaş...

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir