Covid-19 Sebebi ile Maske + Mesafe + Hijyen kurallarına uymanızı rica ederiz...

Çekmeköy Valiz Tamiri

Çekmeköy Valiz Tamiri

Çekmeköy valiz tamiri sitemiz artık siz değerli müşterilerimizin de Çekmeköy ilçesinde hizmetindedir.

Valiz tamiri aslında pek ortada görünmese de aslında her sene insanların mecburi ihtiyacı olan bir meslektir. bu yüzden de gereken önem verilmediği için asıl valiz tamiri yapanlar değilde ayakkabı tamircilerine düşen bir meslek olmuştur.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Doğrular çanta olarak bizde bu yönde ki açığı görüp yatırımlarımızı buna göre yapmaktayız. Çünkü bizde valiz, bavul, çanta satışı yapan bir firmayız ve müşterilerimiz bize valiz ve bavullarını tamir olacağı zaman bize getirmektedir.

Bizde gereken desteği vermekteyiz. Ama gördük ki bu yönde bir tamir açığı var bizde hemen yatırımlarımızı buna göre ayarladık ve İnternet sitemizi kurarak İstanbul ilimizin tüm ilçelerinden Valiz tamiri siparişi almaya başladık.

Valiz tamiri için yaptığımız bu çalışmalardan gördük ki gerçekten İstanbul ilimiz de kaliteli bir valiz tamir servisi eksik. Çünkü pahalı olacak tamiri ucuza, Ucuza olacak valiz tamirini pahalıya yapmaktadırlar.

Bunun içinde pahalı olacak tamiri ucuza yapan kalitesiz yapmakta olduğu içinde işçilik çok kötü olduğu için de tamir yapılan valiz her seferde yeniden aynı yerden arıza gösteriyor.

Potansiyel müşterilerimizin valiz tamiri yapan firmalara güveni kalmamış. Doğrular çanta olarak biz yinede Kalitemizden ödün vermemekteyiz.

Eğer bir valiz kalite marka ise onun parçaları da pahalıdır. Bizde tamir edeceğimiz valizin orijinal parçası yerine uydurma parça takmıyoruz ve o valizi tamir etmiyoruz.


Valiz Tamiri

Çekmeköy valiz tamiri olarak da bu sistemimiz bu ilçemiz de de geçerlidir. Çekmeköy ilçesinde siniz ve seyahate gideceksiniz. Valizinizi kontrol ederken tekerleğinin kırık olduğunu farkettiniz.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Valizinizin markası samsonite, markasından belli olduğu gibi kaliteli bir valiz ve bu valiz firmaları yaptıkları valizlerin alacağı kapasiteye göre teker takar.

Seyahatiniz sırasında uçak veya kara yolunda firmaların taşıma yaparken dikkat etmemesi üzerine atıldıkları dolayısı ile kırılır.

Yoksa bu valiz firmaları o tekerin alamayacağı bir kilo valize sığdırmaz zaten. Valiz ebatları ona göre ayarlanır. Kırık olduğunu anladınız ve bunu bir tamirciye götürdünüz.

Samsonite marka teker takmaz ise o teker yine kırılır. Çünkü yan sanayi tekerler az önce saydığımız şeyler düşünülerek üretilmiyor. Bu parçalarda orijinal olur ise pahalı oluyor ve tamirci de müşteriyi kaçırmamak için uygun fiyat veriyor.

İşte biz doğrular çanta olarak bunu yapmıyoruz Samsonite marka valizinize hangi teker takılması gerektiğini ve nasıl bir işçilik gerektiğini anlatarak müşterimizi uyarıyoruz. Eğer ki müşterimiz ucuz olan yan sanayi teker istiyor ise onu takıyoruz. Orijinal teker istiyor ise onuda takıyoruz.


Çekmeköy Valiz tamiri olarak Siz değerli müşterilerimizin elinde ki yeni veya eski tüm valizlerinizi tamir ediyoruz.

Ana Sayfaya Dön >>>

<<< Sancaktepe Valiz tamiri yazımızı okuyun

 

Hemen Paylaş...

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir