Covid-19 Sebebi ile Maske + Mesafe + Hijyen kurallarına uymanızı rica ederiz...

Kadıköy Valiz Tamiri

Kadıköy valiz tamiri artık tüm müşterilerimizin hizmetinde. Valiz ve bavullarınızı artık uygun fiyata ve kaliteli bir tamir yaptıra bilirsiniz.

Doğrular Çanta Kadıköy merkezli olup üzerlik sokaktaki merkezimiz ile tüm Kadıköy ve Tüm İstanbulluların hizmetindedir. İş yerimize gelip bizlere fiyat sorabilirsiniz.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Ama Öncelikle nasıl fiyat sorarsanız sorun isterseniz valiz veya tamir olacak bavulun kırılan bozulan yerini anlatın yinede valiz veya bavul tamiri yaptıracaksınız ya resim atacaksınız yada getirip bizim görerek ekspertiz yapmamız lazım gelir.

Bunun sebebi de Biz tamir edeceğimiz valizin veya bavulu tamirli yerini ustamıza göstermemiz lazım ki müşterilerimize yanlış fiyat vermeyelim. Bunun hesabı da parça maliyeti işçilik gibi fiyat belirten şeylerin maliyet hesaplaması içindir.

Valiz tamiri sitemizi kurarak eliniz  de bulunan tüm  valiz veya bavul çeşitlerinizi Kaliteli şekilde tamir ve bakımlarını yaptıra bilirsiniz. Bu bakım ve tamir yaptırmanızın size maliyeti olsa bile daha fazla kullanarak bunu telafi edebilirsiniz.

Valiz tamirinin yapılma şekli nedir. Öncelikle eğer elinizde uçak yolculuğundan veya araba yolculuğundan yada otobüs yolculuğundan dolayı kırılan bozulan valiz veya bavulunuz var ise öncelikle İnternet sitemize girip iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bizi Aradınız ve müşteri temsilcimiz ile konuştuktan sonra bize whatsapp uygulaması üzerinden resim atarak ekspertiz yaptırabilirsiniz. Bir Diğer Seçenek de Valiz veya bavulunuzu direk İş yerimize getirerek bu ekspertizi yaptırabilirsiniz.

Ayrıca Sitemizin İletişim sayfasına girip Oradaki yönergeleri takip edip Bize fotoğraf yollayarak da ücretsiz ekspertiz hizmetimiz den yararlana bilirsiniz.

Kadıköy Valiz Tamiri

Siz değerli müşterilerimizin valiz, bavul, çanta veya bunlara benzer her türlü eşyanın tamirini yapmaktadır. Doğrular çanta iştiraki olan sitemiz sizlere ve doğrular çanta müşterilerine en güzel hizmeti vererek müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Valiz tamir işini bu kadar önemsememizin sebebi zaten bu işi yapıyor olmamız. Zaten yaptığımıza göre Doğrular çanta olarak tüm tüm Kadıköy ilçesine veya tüm İstanbul’a neden hizmet etmeyelim ki dedik.

Siz değerli müşterilerimizin artık sokak sokak gezerek valiz veya bavul tamircisi aramanıza gerek yok. Evinizde otururken Aklınıza gelen bir zaman da akıllı telefonunuzun arama motoruna girip ” Kadıköy Valiz Tamiri ” diye aratarak bizi bulabilir ve valizlerinizi uygun fiyata ve kaliteli bir şekilde tamir ettirebilirsiniz.

Kadıköy valiz tamiri yazımızı yazmamızın sebebi de budur. Kadıköy İlçesinin tüm mahalle ve semtlerine hizmetlerimiz vardır. Bizlere yine yazalım İletişim numaramızı  0543 639 90 43  Arayarak Bizlere ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Valiz Tamiri

Valiz Tamiri

Ana Sayfaya Dön >>>

Hemen Paylaş...

Yorumlar

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir