Covid-19 Sebebi ile Maske + Mesafe + Hijyen kurallarına uymanızı rica ederiz...

Kartal Valiz Tamiri

Kartal Valiz Tamiri Firmamız artık açılmıştır. Eliniz de bulunan valiz, bavul, ve  çantalarınızı tamir ve bakım yaptırabilirsiniz.

Valiz tamiri denince akla gelen şey fermuar ve tekerlek yada valizin tutamağıdır.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Bu üç şeyin dışında pek tamir olasılığı da yoktur zaten. Valiz oluşumu Fiber kaplama veya kumaş kaplama yada deri kaplama olarak üretilir.

Bunun dışında iç aksamında kumaş ve fermuar kullanılır. Dış aksamında teker kulp yine fermuar kullanılarak valizin oluşumu sağlanır. Yolculuk esnasında fazla yüklemeden veya doldurmadan kaynaklanan arızası fermuar bozulması ile sonuçlanır.

Yada yolculuk sırasında otobüs yada uçak yolculuğunuz da sağa sola atılmasından dolayı tekerleri kırıla bilir bunlarda yapılabilir arızalardandır.

Kartal valiz tamiri sitemizi kurmamızın amacıda budur. Kartal ilçemizde ki potansiyel tüm müşterilerimize anında hizmet sunmayı amaçlayarak bu yazımızı yazdık.

Valiz tamiri herkesin yapabileceği bir iş değildir. Şimdi bir çok firma tamir yapıyordur dikkat edin bunların çoğu ayakkabı tamircisidir. Bunun sebebi de valiz ve bavul tamiri yapan asıl çanta firmalarının reklam yapmayıp sadece kendi müşterilerine hizmet etmesinden kaynaklanır.

Doğrular Çanta olarak artık genel tüm müşterilerimize açılarak valiz ve bavul tamirini profesyonel ellere bırakmanızı sağlamaktayız. Bizim işimiz 1957 yılında başlamış ve halen devam etmektedir.

Yarım asırı geçen hizmetlerimizi artık tüm Kartal ilçesindeki müşterilerimiz ile paylaşarak kaliteli ve uygun fiyata valiz tamirini yaptıracağınız firmanız var  dedik.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Kartal Valiz tamiri  yazımızı da ilan niteliği taşıdığı için Kartal ilçemiz de ki tüm müşterilerimizin akıllı telefonlardan bizlere ulaşarak 0543 639 90 43 nolu numaramızı aramasını veya whatsapp uygulaması üzerinden resim atarak bize ulaşıp tamir olacak bavul veya valiz için ücretsiz ekspertiz yaptırabilirsiniz.

Ayrıca İş yerimize arızalı valiz veya bavulunuzu getirerek yine ücretsiz fiyat alabilir ve anında tamir ettirebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin dikkatini şuna çekmek isterim en kaliteli valiz veya bavul satan ünlü markaların bile tamir  servisi yoktur.

Doğrular çanta firmamızın tüm markalar ile bayiliği mevcut olduğundan sizlerin elinde ki valiz veya bavulların kesin bizde bayiiliği olduğundan valiz tamirinizi orijinal olarak yapabilmekteyiz.

En kaliteli valiz markaları sıralayalım;
  1. Louis Vuitton
  2. Globe-Trotter 
  3. Valexta Avietta 
  4. Swaine Adeney Brigg Windsor
  5. Tumi Alfa

Bu markalar dünyanın en kaliteli markaları arasında yer almaktadır. Doğrular çanta olarak siz değerli kartal ilçesinde ki müşterilerimizin bu marka veya diğer markalarında tamir ve bakımını yapmaktayız.

Kartal Valiz Tamiri servisimiz  size her türlü tamir hizmeti sunmaktadır.

Kartal Valiz Tamiri

Valiz tamiri

 

 

Ana Sayfaya Dön >>>

Hemen Paylaş...

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir