Covid-19 Sebebi ile Maske + Mesafe + Hijyen kurallarına uymanızı rica ederiz...

Maltepe Valiz Tamiri

Maltepe Valiz Tamiri adı ile yazdığımız bu yazımız Maltepe ilçesinde ve tüm mahallelerin de valiz tamir hizmetine başladığımızın duyurusudur.

İnsanların yaşamlarında tatil yapmak her zaman vardır. Tatile giderken kullanılan valiz veya bavulların hasar görmesi de kaçınılmazdır.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Bu hasarlı valiz veya bavullarınızı tamir ettirmek normalde zor olsa da Doğrular çanta olarak Valiz tamirini kolaylaştırmaktayız.

Seyahat den döndük den sonra sitemize girip iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak Valiz veya bavullarınızı kaliteli ve ucuz bir şekilde tamir ettire bilirsiniz.

Valiz tamir olarak neleri yaptığımızı size kısaca sıralayalım. Valizin En çok arıza yapan yeri tekerleğidir.

Bavul veya valiz fark etmez her hangi bir arıza olduğunda ilk başvuracağınız şey cebiniz de ki akıllı telefonlardır. Bizde bunları düşünerek bu sitemizi yaptık  ve Maltepe ilçesi için de bu yazımızı yazdık.

Akıllı telefonlarınıza “Maltepe Valiz Tamiri” diye yazdığınızda alan adının www.valiztamiri.net olduğuna dikkat edin. Yoksa bir çok fason çalışan tamirciler ile karşılaşabilir ve tamir yaptırayım derken valizinizden olabilirsiniz.

Maltepe valiz tamiri olarak artık bu yazımız ilan niteliği taşımaktadır. Eskisi gibi tellal çağır gazete ilanı ver ona sor buna sor yada sokak sokak gez mantığı ile yapılmıyor. İşte bizim gibi İnternet sitesi kurup Müşterilerine her an ulaşmayı sağlamaktır.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Doğrular çanta olarak bu hizmeti artık Maltepe ilçemiz dahil Tüm İstanbul ilçelerine götürmekteyiz. Valiz tamiri yaptırmak isteyen her müşterimiz bizlere ulaştığında hızlı olarak valizi için ücretsiz ekspertiz alarak hemen valiz tamirinizi yaptıra bilirsiniz.

Doğrular çanta olarak bir çok valiz ve bavul marka bayisi olduğumuz için eliniz de bulunan valiz ve bavullarınızın orijinal tamirini yapmaktayız.

Bizlere getirdiğiniz her bavul veya valiz için tamir servisimiz tarafından bakılarak fiyat verilmektedir.

Bunun sebebi bavul veya valiz markasına bakmak sonrasında valizin deforme olmuş yerini görerek net bir fiyat vermek. Fiyatı verdikden sonra müşterimizi kaçırmamak için bu şekilde işlerimizi görmekteyiz.

Ayrıca Maltepe ilçemizin tüm mahallelerinden gelecek potansiyel müşterilerimize de tamir ettiğimiz her valiz ve bavul sahibi referans olsun ki müşterimiz daha çok artsın…

İkinci el veya yeni valiz tamiri yapmaktayız.

Maltepe Valiz tamiri yapanlar olarak  Hizmetiniz deyiz…

Maltepe Valiz Tamiri

Valiz Tamiri

 

 

Ana Sayfaya Dön >>>

Hemen Paylaş...

Yorumlar

 1. Banu avar

  Cevapla

  Valizimi orijinali gibi tamir ettiğiniz için teşekkür ederim. Hizmetlerinde güzel ayrıca güler yüzlü olmaları çok güzel bir durum. Tebrikler güzel bir hizmet olmuş

 2. Ayça yörükoğlu

  Cevapla

  Çok güzel bir hizmet.
  Uçak ile seyahatimde arızalanan valizimi tamir ettiler hem uygun fiyata hemde hızlı bir şekilde teslim ettiler. Teşekkürler

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir