Covid-19 Sebebi ile Maske + Mesafe + Hijyen kurallarına uymanızı rica ederiz...

Sancaktepe Valiz Tamiri

Sancaktepe valiz tamiri hizmetimiz de bundan sonra tüm Sancaktepe ilçemizin hizmetindedir.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Sancaktepe ilçemiz yeni kurulmasına rağmen hızlı gelişen ve nüfus bakımından eski bir çok ilçeyi geçen bir ilçemizdir.

Önceleri gece kondu mahallelerinden oluş sa da İlçe olduk dan sonra hızlı ve çağdaş gelişimi yakalamış bir ilçemiz dir. Bu münasebeti ile valiz tamir hizmetimizi bu ilçemizin geneline de yaymaktayız.

Valiz  belirli yerleri arızalanan bir seyahat çantasıdır. Genellikle uçak ile yolculuklarda bagaj çalışanlarının valizleri taşıma yaparken kontrolsüzce savurması ile oluşan bir hasardır.

Valiz Hasarları nelerdir.

Bu hasarlar genellikle teker kırılması, fermuar bozulması ve  valiz taşıma kulpunun kırılması veya yırtılması gibi hasarlar oluşmaktadır. Aslında burada sıkıntı yok olabilir seyahat dir dersiniz. Fakat Valiziniz eğer ki marka bir valiz ise o zaman sıkıntı başlar.

Birincisi bu marka valiz ise hasar maliyeti size pahalıya maliyet olur. İkincisi ve en zoru bu valizinizi tamir edecek birini bulamaya bilirsiniz.

Sancaktepe Valiz tamiri sitemizin kurulum amacı bu gibi tamirlerde bizleri bulmanız ve sizlere Yardımcı olabilecek tek firma olan Doğrular çanta Valiz tamiri sitesini kurarak bu türde ki her türlü tamir bakım hizmetlerini sunmaktadır.

Sancaktepe  İlçemizin paşaköy mahallesi ile ferhatpaşa mahallesin de olan valiz tamiri yaptıracak müşterimizin bize ulaşması aynı hızda olmaktadır.

Bunun sebebi de Artık herkesin cebinde evinde akıllı telefon veya tablet yada bilgisayar mevcut olduğu için. Valiz tamiri sitemize ulaşmaları her tarafdan aynı hızda olmaktadır.

Öncelikle valiz tamiri sistemiz şu şekilde ekspertiz yaptıra bilirsiniz.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Sitemizin iletişim bilgilerinden telefon numaramızı alıp arayarak müşteri temsilcimiz ile  görüşerek tamirli veya hasarlı valizinize ekspertiz yaptıra bilirsiniz.

Yine Sitemize girip telefon numaramıza direk whatsapp üzerinden valizinizin neresi hasarlı ise resim çekip gönderebilirsiniz.

Birde Sitemizde ki iletişim sayfasına girip oradaki dosya seç butonlarından masa üstü bilgisayar cep telefonu veya tablet fark etmez resim göndere bilir ve ücretsiz ekspertiz yaptıra bilirsiniz.

Sancaktepe valiz tamiri Siz değerli müşterilerimizin valiz tamir ve bakımlarını en uygun fiyata yaparak sizlerin devamlılığını sağlamaktadır.

İşini bilen elemanlarımız ile her marka valiz tamiri yapmaktayız. Ayrıca Tamir ettiğimiz ürünler garantilidir. Tamir edilip valizinizi aldığınız günden itibaren 3 ay garanti kapsamına girer.

Sancaktepe Valiz Tamiri

Valiz Tamiri

Ana Sayfaya Dön>>>

Hemen Paylaş...

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir