Covid-19 Sebebi ile Maske + Mesafe + Hijyen kurallarına uymanızı rica ederiz...

Suadiye Valiz Tamiri

Suadiye Valiz Tamiri

Suadiye Valiz Tamiri  Sitemiz artık açılmıştır. Eliniz de bulunan valiz ve bavullarınızı bize orijinal tamir yaptırabilirsiniz. Valiz tamiri sitemiz tüm istanbul genelinde ilçeler bazında hizmet verse de mahalle ve semt bazında da hizmetlerine başlamıştır.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Seyahate mi çıkacaksınız ?. Valiziniz veya bavulunuz da geçen seyahatiniz den kalan bakım veya tamir yerimi var hemen bizi arayınız. Sizlere en uygun fiyata ve en kaliteli tamir hizmetini verelim.

Doğrular çanta olarak tamir hizmetini 50 yıldır versek de internet üzerinden yeni olmamıza rağmen çok hızlı gelişmekteyiz. Uzman ve işinin ehli ustalarımız ile her türlü valiz ve bavul tamir hizmetimiz  vardır.

Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bizleri whatsapp numaramız dan resim atarak ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Direk Telefonumuz olan Gsm : 0543 639 90 43 numaramızı arayarak günün her saati ulaşıp Valiz veya bavulunuz için tamir fiyatı sorabilirsiniz.

Suadiye mahallesi Kadıköy ilçemizin önemli mahallelerinden dir. Bunun için valiz tamir sitesi olarak bu mahallemiz için yazdığımız bu yazımız ile İnternet üzerinden suadiye mahallesinde valiz tamiri arayan müşterilerimize en hızlı şekilde ulaşmaktır.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Valiz tamir hizmetimiz artık tüm suadiye mahallesinde oturan müşterilerimizin hızlı bir şekilde hizmetindedir. Sonbahara geldik ve valizleriniz geldiğiniz seyahat de hasar gördü. Bunu da yaptırıp yerine koyacaksınız ki size gelecek yaz mevsiminde seyahate çıkacağınız zaman hazır olsun.

Valiziniz de marka bir valiz ve bunun için de gerçekten işini bilen bir tamir ustası arıyorsunuz. Bir bilgi babında konuşacak olur isek İnternet üzerinden aradığınız valiz veya bavul tamir sitelerini göreceksiniz ki  bir çoğu ayakkabı tamircisi.

Doğrular çanta olarak bu tamir yapan yerler bizim gibi gerçekten işinin erbabı olmayan yerler oluğunu göreceksiniz. Biz de bu bağlam da Suadiye valiz tamiri yazımızı yazdık ki müşterilerimiz doğru yere kaliteli tamiri uygun fiyata yaptırsın.

Sadece valiz tamiri değil valiz, bavul, çanta, şifreli çanta,askılı çanta ve buna benzer valiz ve çanta modellerinin hepsini tamir ediyoruz. Ayrıca Doğrular çanta olarak Bir çok kaliteli markanın distribütörü olarak hizmetlerimiz de mevcuttur.

Bu markaların isimlerini de verelim ki ihtiyacınız durumunda bu markaları bizden uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Bayisi olduğumuz markalar;

Samsonite
Delsey
P.cardin
Cantaş
Eastpak
U.s.polo
Lumberjack
Mcs
Ccs
Amerikan Tourister
bagaj
Nort yüzü
Kedi
National Geographic

Suadiye Valiz Tamiri

Hemen Paylaş...

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir