Covid-19 Sebebi ile Maske + Mesafe + Hijyen kurallarına uymanızı rica ederiz...

Tuzla Valiz Tamiri

Tuzla Valiz Tamiri firmamız İnternet üzerinden açılmıştır. Artık valiz tamir ettirmek çok kolay. İnternet üzerinden iletişim bilgilerimizi alıp bizlere tuzla ilçesinde ve Tuzlanın tüm mahallelerinde valiz tamirinizi bizlere yaptırabilirsiniz.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Valiz tamiri her sene tatil zamanın da gereken bir hizmet olduğu için devamlı lazım olabileceği düşünülerek firmamız tarafından karşılanan bir hizmet idi.

Ama bu hizmeti Doğrular çanta sadece kendi müşterilerine hizmet ederek yapmakta idi. Gelişen teknoloji ile ve artık her evde valiz olduğu gerçeğini de ön planda tutarak valiz tamirini tüm İstanbul ilçelerine yayarak Yapmaktayız.

Valiz Tamiri hizmetimiz zaten yaptığımız bir hizmet olarak var. Bu kaliteli valiz tamiri hizmetimizi artık Tüm Tuzla ilçesi geneline yaymak için de çalışmalarımız İnternet üzerinden başlamıştır.

Bu Site doğrular çanta iştiraki olup siz değerli Tuzla ilçesi hemşerilerimizin hizmetindeyiz.

Merkezi olarak Kadıköy Olsa da gelişen hızlı ulaşım ile her yer artık aynı mesafededir.

Tamir olacak valizinizi ister dükkanımıza getirin İsterseniz  0543 639 90 43 Numaralı telefonumuza Whatsapp üzerinden resim atarak da Tamirli valiz veya bavulunuza ücretsiz ekspertiz yaptıra bilirsiniz.

Eliniz de bulunan valiz ve bavullarınıza bakım ve tamir yaptırmak istediğiniz de artık çok kolay. Tamir ve bakım yaptıra bileceğiniz kaliteli bir firma var.

Doğrular çanta Valiz tamiri isimli site üzerinden siz değerli müşterilerimize uygun fiyata valiz ve bavul tamiri yapmaktadır.

Tuzla Valiz tamiri olarak İlçemizin Tüm mahallelerinde valiz tamiri hizmeti vermekteyiz.

Hizmet Bölgelerimiz;

 Akfırat Mahallesi
 Anadolu Mahallesi
 Aydınlı Mahallesi
 Aydıntepe Mahallesi
 Cami Mahallesi
 Deriorganizesanayi
 Evliyaçelebi Mahallesi
 Fatih Mahallesi
 İçmeler Mahallesi
 İstasyon Mahallesi
 Mescit Mahallesi
 Mimarsinan Mahallesi
 Orhanlı Mahallesi
 Orta Mahallesi
 Postahane Mahallesi
 Şifa Mahallesi
 Tepeören Mahallesi
 Yayla Mahallesi

Tüm mahallelerimiz de valiz tamiri hizmeti vermekteyiz. Şifa mahallesi valiz tamiri ile istasyon mahallesi valiz tamiri arasında hiç fark olmayacağı gibi ilçeler arasında da artık fark yoktur.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Tuzla İlçesin de ki bir valiz tamiri Kadıköy İlçesindeki aynı valiz tamir ile fiyatı aynıdır.

Doğrular çanta Siz değerli müşterilerimizin valiz ve bavullarınızı kaliteli ve uygun fiyata tamir etmenin mutluluğunu yaşamaktadır.

Bunun Sebebi de Hem valiz tamiri için geleceğiniz dükkanımızda siz değerli müşterilerimize yeni çanta veya valiz satma imkanı da bulabileceğiz.

Tuzla Valiz Tamiri  olarak sadece valiz veya bavul tamir etmiyoruz. Merkezimiz de ayrıca Valiz, bavul ve çanta satış reyonlarımız mevcuttur.

Dükkanımızda kaliteli markalardan tutunda piyasa mallarına kadar çeşitlerimiz den de faydalana bilirsiniz.

Tuzla Valiz Tamiri

Valiz Tamiri

 Ana Sayfaya Dön>>>

Hemen Paylaş...

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir