Covid-19 Sebebi ile Maske + Mesafe + Hijyen kurallarına uymanızı rica ederiz...

Ümraniye Valiz Tamiri

Ümraniye Valiz tamiri firmamız artık valiz tamiri yaptırmak istediğiniz de en uygun fiyata sizlerin hizmetindedir. Valiz  her insanın kullanımına sunulan bir malzeme olduğundan her evde  en aşağı 2 tane mevcuttur.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Bu valizler sadece seyahat yaparken kullanıldığı için bazen hasar olsa da. Seyahat dönüşü olduğu için insanlar gelecek yıl çıkacağı seyahat  zamanı hasarı onarırım veya tamir ettiririm diye düşünmektedir.

Valiz tamiri yaptıra bileceğiniz ustaların bir çoğu ayakkabıcı olduğu için sizlere valizinizi ayakkabı tamiri yapar gibi yaparak verir.

Doğrular çanta İştiraki olan valiz tamiri sitemiz Zaten yaptığı iş dolayısı ile valiz, bavul ve çanta satışı ve bir çok kaliteli markaların da bayii si olduğumuz için valiz tamirinin nasıl ne şekilde orijinal haline yakın nasıl tamir edilir biliyoruz.

Hizmetlerimizi ona göre yönlendirip tamire bıraktığınız valizlerinizi kalitesinden hiç bir şey kaybetmeden tamir edip siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

Valiz eşyasının tamir olacak  şey her zaman aynıdır. Ama çok hasarlı olanları zaten ekspertiz yaparak müşterimize söylüyoruz ki bu kendinden pahalıya maliyeti olur diye.

Valizin tamir olacak kısımları genellikle tekerlekleri, tutamağı, fermuarı bu üç yeri  her zaman tamir isteyen bir yerdir.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Ümraniye valiz tamiri hizmetimiz bu gibi şeyleri en kaliteli şekilde ve uygun fiyata tamir etmek için bu yazımızı yazarak siz değerli müşterilerimize duyurmaktayız.

Ümraniye İlçemizin tüm mahallelerinde valiz tamiri yapmaktayız.

Bize getireceğiniz valizlerinizin yeni olması önemli değil ikinci el veya kullanılmış valizlerinizi yada parça gereken valizlerinizi de getire bilir tamir ettire bilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimize bayiisi olduğumuz markaların isimlerini de sıralayalım ki bizlere eliniz de bu markalardan var ise getirmenizi ve orijinal tamir ettirmeniz öneririz.

Bayisi olduğumuz markalar;

Samsonite
Delsey
P.cardin
Cantaş
Eastpak
U.s.polo
Lumberjack
Mcs
Ccs
American tourıster
İt luggage
The nort face
Cat
Natıonal geographıc

Yukarıda sıraladığımız markalarda valiziniz var ise bize getirin ve bire bir tamirini yaptırın. Bu markaların bir çoğu valiz bir çoğu çanta markalarıdır.

Ümraniye valiz tamiri olarak ilçemiz genelinde ki tüm müşterilerimizin bu yazımızı okuyup bu markalar da ki valiz,  bavul, çantalarınızı bize getirip bire bir tamir ettirin. Hemde en uygun fiyat garantisi ile.

Ayrıca valiz tamiri sitemiz üzerinden yaptırdığınız tüm tamirat ve tadilat işlemleri 3 ay boyunca garanti altındadır.

Eğer ki tamir ettirdiğiniz valiziniz yaptığımız tamir yerinden zorlama veya yırtılma şeklin de değil de yaptığımız dikişin veya değiştirdiğimiz tekerin veya fermuarın hasarsız bozulması veya kırılması durumunda 3 ay garanti altındadır.

Bu tür de ki tamir yaptığımız valizinizi bize getirdiğiniz de aynı parçalar ücretsiz değişir.

Ümraniye Valiz Tamiri

Valiz Tamiri

Ana Sayfaya Dön>>>

Hemen Paylaş...

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir