Covid-19 Sebebi ile Maske + Mesafe + Hijyen kurallarına uymanızı rica ederiz...

Üsküdar Valiz Tamiri

Üsküdar valiz tamiri hizmetimiz artık ilçemizde başlamıştır. Üsküdar ilçemizin gereksinimlerini düşünerek girdiğimiz valiz veya bavul tamir işinde artık tüm Üsküdar ilçesinde hizmetinizdeyiz.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Valiz tamiri yaptırmak için artık merkezi ilçelere gitmeye gerek yok. Her an yanınızda bulunan akıllı cep telefonları ile valiz veya bavulunuzu tamir ettirebilirsiniz.

Doğrular çanta dan aldığınız Delsey marka valiziniz yolculuk esnasında zarar gördü. Aldığınız ürünün de garantisi geçti şimdi bu kadar pahalı valizi atmaya kıyamadınız ve Üsküdar ilçesinde valiz tamiri yapan firma arıyorsunuz.

İşte size hem bayiisi olduğumuz  markanın tamir ve bakımını en uygun fiyata yaptırabileceğiniz firma. Valiz Tamiri firması Doğrular çanta iştiraki olan firmamız garantili valiz tamiri yapmaktadır.

Burada dikkat etmeniz gereken husus şudur. Öncelikle İnternet arama motorlarında Valiz tamiri diye arama yaptığınız da ilk karşınıza çıkacak olan firmaların bir çoğu ayakkabı tamircisi ?.

Bunun sebebi ayakkabı dikim makinesini Valiz veya çanta dikmek ile uyum sağlaması açısından bu sektörde ayakkabı tamircileri hızla yükselmiştir.

Doğrular çanta 1957 yılından bu yana Çanta valiz ve bavul satışı yaparak bu günlere gelmiş olup valiz veya bavul markalarının en iyilerinin de bayii si olmuştur.

Hem satışını yaptığımız valiz ve bavul yada çantaların hemde tamir işini de yapmaktayız. Bunu  önceden sadece kendi müşterilerimize yetmekte iken şimdi artık tüm İstanbul iline Hizmet etmeye karar verdik.

Bunun İçin de tüm ilçeler için sitemizde yazımıza başladık ki Bu İlan niteliği taşımaktadır.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Üsküdar Valiz tamiri yazımızı da bunun için yazarak hizmetlerimizi Üsküdarlı potansiyel müşterilerimizin de haberdar olup almasını sağlamayı amaçladık.

Valiz tamiri için artık sokak da gezerek veya  merdiven altı tamirci arayarak uğraşmanıza gerek kalmadı. Akıllı cep telefonunuzun arama motoruna “üsküdar valiz” yazdığınız da karşınıza çıkacak olan www.valiztamiri.net sitemize girin.

İletişim bilgilerinden müşteri temsilcimiz ile görüşüp valiziniz hakkında ücretsiz ekspertiz yaptırarak valizinizi en uygun fiyata tamir ettirebilirsiniz.

Ayrıca Doğrular çanta firmamızın bayiisi olduğu markaları eğer garanti süresi bitmemiş ise yine bize orijinal şekilde ücretsiz tamir ettirebilirsiniz. Bu markaları sıralama yapalım ki Üsküdarlı  müşterilerimiz hangi marka garantili ise o markanın bayiisimiyiz değilmiyiz buradan bakarak bize valiz veya bavulunu getirsin.

Bayisi olduğumuz markalar;

Samsonite
Delsey
P.cardin
Cantaş
Eastpak
U.s.polo
Lumberjack
Mcs
Ccs
American tourıster
İt luggage
The nort face
Cat
Natıonal geographıc

Bu markaların hepsinin bayiiliği olduğu için tamir olacak valiz veya bavullarınızı bize getirip en uygun fiyata orijinal tamir yaptırabilirsiniz.

Üsküdar Valiz tamiri hizmetimiz ayrıca Üsküdar ilçemizin tüm mahalle ve semtlerinde yapmaktayız. Bizlere 0543 639 90 43 numaralı telefonumuzdan ulaşarak hizmetlerimiz den yararlana bilirsiniz.

Üsküdar Valiz Tamiri

Valiz Tamiri

Ana Sayfaya Dön>>>

 

Hemen Paylaş...

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir