Covid-19 Sebebi ile Maske + Mesafe + Hijyen kurallarına uymanızı rica ederiz...

Adalar Valiz Tamiri

Adalar valiz tamiri yazımızı adalar ilçemizin mahalle ve semtlerinde yolculuk dan gelmiş ve valizleri arızalanmış müşterilerimizin tamamına hizmet amaçlıdır.

Valiz görünüş de çok basit gibi dursa da kullanım açısından ve kalite açısından gerçek den çok değişik ve şaşırtıcı bilgilere sahip.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Örnek verecek olur isek İtalyan bir firma kendi türünde dünyada ilk olarak tanıtığı valizin fiyatı Türk parası ile 150 bin tl. Bu demek oluyor ki dünyanın en pahalı valizinin fiyatı 150,000 tl. peki en ucuz valizinin fiyatı ne kadar ? . En ucuz valizde 39,5 tl civarında.

Şimdi Bu türdeki farklılık gösteren bir piyasada valiz tamiri olması çok normaldir. 39,5 liralık valizi tamir yaptırmaz insan ama yüksek fiyatlardaki kaliteli valizleri tamir ettirir.

İlçemiz de valiz tamiri yapmaktayız. Lakin tamir ettirmek için fiyata göre ya biz gelir alırız yada sizin getirmenizi isteriz. Sitemiz iletişim bilgilerinden bize ulaşarak bu konu hakkında bilgi alabilir ve valiz tamirinizi yaptırabilirsiniz.

Adalar ilçemiz genelde yazlık olarak kullanıldığını düşünürsek her sene bir çok müşterimizin valizi tamir gerektirebilir. Biz de bunun için Adalar valiz tamiri yazımızı yazmış bulunmaktayız.

Merkezimiz Kadıköy olduğu için ulaşım sorununuzda  olmayacaktır. Günde her saat başı kalkan vapurlar ile ulaşım kolaylıkla sağlanacaktır.

Ayrıca vapur ile getirdiğiniz tamir olacak valizlerinizi iskeleden elemanlarımız ile aldırabiliriz.

Adalar valiz tamiri firması olarak Valiz, bavul, çanta tamiri yapmaktayız.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Valiz deyip geçmemek lazım her sene yapılan seyahatlerde lazım olan bir malzemedir. bunun içinde kırılır, kopar ve bozulur. Doğrular çanta garantisi ile en kaliteli şekilde valiz tamirlerinizi bizlere yaptıra bilirsiniz.

Kınalı ada valiz tamiri  veya burgaz ada valiz tamiri yada heybeli ada valiz tamiri diye aramanıza gerek yok. Adalar valiz tamiri dediğiniz de sizlere en güzel şekilde karşılayacak olan müşteri temsilcimiz ile konuşarak valizlerinizi tamir ettirebilirsiniz.

Uçak yolculuğu yaptınız. Uçak yolculuğunda bagaj tesliminden sonra valizlerinizin arızalanması çok normaldir. Çünkü Bagaj tesiminden sonra araca yüklenir sonra uçağa yüklenir.

Eski valizlerinizi de bizlere getirip tamir ve bakımını yaptıra bilirsiniz.

Uçak kalkar gideceğiniz il veya ülkeye vardığınız da aynı işlem bir daha tekrarlanır. Bunun sonucunda da valizleriniz hasar görebilir.

Adalar valiz tamiri olarak hizmetiniz deyiz.

Valiz Tamiri

Ana Sayfaya Dön >>>

Hemen Paylaş...

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir