Covid-19 Sebebi ile Maske + Mesafe + Hijyen kurallarına uymanızı rica ederiz...

Ataşehir Valiz Tamiri

Ataşehir Valiz Tamiri sitemiz açılmıştır. Siz  değerli müşterilerimize tamirli valizlerinizi tamirini 1 günde teslim ediyoruz.  Ataşehir genelin de valiz ve bavullarınızı en uygun fiyata tamir etmekteyiz.

Valiz ve bavul malzemeleri kullanıldıkça kırılan ve fermuarı bozulan bir malzemedir.

Doğrular çanta olarak biz de sitemizi Valiz tamiri yönünde daha kaliteli çalışan elamanlarımız ile valiz ve bavullarınızı 1 günde tamir ederek teslim ediyoruz.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Ataşehir ilçemizin geneline hitap etmekteyiz. Tüm mahallelerinde hizmet Bölgelerimiz vardır.

Ataşehir Hizmet Bölgelerimiz;

Aşık Veysel Mahallesi  Valiz Tamiri

Ataşehir Atatürk Mahallesi Valiz Tamiri

Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi Valiz Tamiri

Barbaros Mahallesi Valiz Tamiri

Esatpasa Mahallesi Valiz Tamiri

Fetıh Mahallesi Valiz Tamiri

İçerenköy Mahallesi Valiz Tamiri

İnönü Mahallesi Valiz Tamiri

Kayışdağı Mahallesi Valiz Tamiri

Küçükbakkalköy Mahallesi Valiz Tamiri

Mevlana Mahallesi Valiz Tamiri

Mimar Sinan Mahallesi Valiz Tamiri

Mustafa Kemal Mahallesi Valiz Tamiri

Örnek Mahallesi Valiz Tamiri

Yeni Çamlıca Mahallesi Valiz Tamiri

Yeni Sahra Mahallesi Valiz Tamiri

Yenişehir Mahallesi Valiz Tamiri

Üst de Sıraladığımız Bu mahallelerimizin hepsinde Valiz ve bavullarınızı tamir ve bakım yapıyoruz. Valiz Tamiri diye aradığınız da sitemize girerek eski ve yeni tamir veya bakım yapılacak valizlerinizin resimlerini atarak da bizlere ulaşabilirsiniz.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Ataşehir Valiz Tamiri olarak müşterilerimizin taleplerini hemen yerine getirecek müşteri temsilcimiz sizin aramanız dahilin de sizlerden resim isteyerek anında valiz veya bavullarınızın tamir ücretini söyleyecektir.

Artık eskisi gibi sokak sokak gezerek  valiz veya bavul tamircisi aramanıza gerek kalmayacaktır. Gelişen teknoloji ile beraber her ev daha sonra her bireyin cebinde olan akıllı telefonlar sayesinde artık hizmet almak çok kolay.

Eviniz de otururken çıkacağınız seyahate eşya hazırlarken aklınıza gelen tamir olacak valizinizi hemen o dakikada Whatsapp numaramıza (0543 639 90 43 ) resim atarak valizleriniz hakkında fiyat alabilirsiniz.

Ataşehir ilçesinin her hangi bir mahallesinden talep etseniz dahi müşteri temsilcilerimiz bize nasıl ulaşacağınız hakkında gereken bütün yardımı sunacaktır.

Ayrıca Sitemiz üzerinden Lokasyon sayfamızdan haritaya tıklayarak yol tarifi alabilirsiniz.

Ataşehir Valiz Tamiri Sitemiz Doğrular çanta iştiraki olup Kadıköy merkezin de hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Valiz tamiri işi bizim babadan gelen bir meslek olduğu için 1957 yılından beridir uğraşını verdiğimiz valiz, bavul, çanta tamir bakım ve satış işlerinde varız.

Valiz ve bavul tamiri bundan önce sadece bizi bilen müşterilerimize hitap etse de artık İstanbul Geneli ve ardından Türkiye geneline hizmet etmekteyiz.

Doğrular Çanta olarak Kadıköy üzerlik sokak no:25 de hala mevcut olup Giriş katımız Çanta, valiz ve bavul satışımı mevcut olup Üst katında Valiz ve bavul tamiri yapmaktayız.

Doğrular çanta güvencesi ile Valiz tamiri yapmaktayız.

Ataşehir Valiz Tamiri

Valiz Tamiri

 

 

Ana Sayfaya Dön >>>

Hemen Paylaş...

Yorumlar

  1. Yelda altınbaş

    Cevapla

    Valiz tamiri in götürdüğüm valizimi orijinal gibi tamir ettiler. Teşekkürler güzel bir hizmet firma sahibinin samimiyeti de çok güzel

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir