Covid-19 Sebebi ile Maske + Mesafe + Hijyen kurallarına uymanızı rica ederiz...

Pendik Valiz Tamiri

Pendik valiz tamiri firmamız, artık tüm Pendik ilçesinde valiz ve bavul tamirinizi yapmaktadır.

Valiz tamiri ilk duyduğunuz da basit gelen bir cümle olsa da aslında tatile çıkarken gerçekte ne kadar önemli olduğunu anlayacağınız bir cümledir.

Gerçekten valiz tamiri yapacak firma bulmanız çok zordur.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Bunun sebebi de Valiz tamir yapanların genellikle lostra salonlarının olması. Ama artık Doğrular çanta kurumsal olarak valiz tamiri işini yapmakta olduğunu tüm Pendik ilçesine duyurmaktadır.

Valiz tamirini nasıl yaptıra bilirsiniz. Öncelikle Valizinizin sitemize girip iletişim bilgilerinden numaramızı almanız gerekiyor. Aldığınız numaramızı aradığınız da hasarlı valiziniz yanınızda olması lazım ki bize kesin hasarlı bölgeyi söylemeniz gerekmektedir.

Sonra Müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşme sonrası müşteri temsilcimiz sizden whatsapp uygulaması üzerinden resim isteyecektir.

Bizlere resim attık dan sonra sizlere en kısa sürede dönüş yapılarak valizinizin hasar giderme veya tamir ücreti beyan edilecektir. Diğer bir seçenek de Valizi direk yerimize getirerek hasarlı bölge görülerek hasar tespiti yapılabilir.

İkinci El veya kullanılmamış valizlerinizi güvenle tamir ettirebilirsiniz.

Pendik valiz tamiri olarak siz değerli müşterilerimizin valiz ve bavullarınızı uygun fiyata ve kaliteli şekilde tamir etmekteyiz. Tamir ettirdiğiniz valiz ve bavullarınız garantilidir.

Valiz Tamirini,

Pendik ilçemizin tüm mahalle ve semtlerinde valiz tamiri yapmaktayız.

Eskiden valiz veya bavulunuzu tamir ettirmek istediğiniz de sizlere tamir hizmeti verecek firmayı sokak sokak gezerek bulmak zorunda idiniz.

Artık gelişen teknoloji ile beraber bu gibi zorunluluklar kalktı. Tamir gerektiren valizinize tamirci bulmak çok kolay cebiniz de ki akıllı telefonlarınız ile hemen ulaşabilirsiniz.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Doğrular çanta olarak valiz tamir sektörüne profesyonelce yatırımlarımıza hız verdik. İlçe sınırları dahilinde bizlere uygun fiyata ve kaliteli valiz ve bavul tamiri yaptırabilirsiniz.

Tamir makinelerimiz son model golden wheel marka olup valiz tamirinde son model teknoloji kullanmaktayız.

Pendik valiz tamiri yazımızı ilan niteliğinde yazmış bulunmaktayız. Bu ilanımızın sizlere ulaşmasını sağlayarak valizlerinizi tamir etmekteyiz.

Bir valizin tamir süresi 1 ile 2 gün arasındadır. Bunun sebebi de parça temini göz önüne alarak vermekteyiz.

Tamir Ettirdikten sonra 3 aya garantili olan tamir işimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız. Çünkü Kurumsal firma olan doğrular çanta Valiz tamirini de garantili yaparak müşterilerimizin geri dönüşünü ve bizleri tavsiye etmelerini sağlamaktadır.

Pendik Valiz Tamiri

Valiz Tamiri

 

Ana Sayfaya Dön >>>

Hemen Paylaş...

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir