Valiz Tamiri

Valiz Tamiri firmamız artık tüm müşterilerimizin hizmetine açılmıştır. Eskiden beridir uğraşını verdiğimiz çanta satış işin de artık servis kalitesi ile de hizmetiniz deyiz.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Doğrular çanta olarak 50 yılımızı verdiğimiz çanta satış işin edindiğimiz tecrübelere göre eksikliğini her zaman hissettiğimiz valiz, bavul ve çanta tamir işini artık kurumsallaştırarak siz değerli müşterilerimizin tüm taleplerine ivedi bir şekilde hitap etmekteyiz.

İstanbul ili geneli tüm ilçelerde başlatacağımız valiz, bavul ve çanta tamir işini ileri ki zamanlarda Türkiye geneline yaymayı düşünüyoruz.

Tamir işinde yetişmiş profesyonel elemanlarımız ile her türlü valiz ve bavul tamiri ve ayrıca çanta tamirini de en kaliteli ve ucuz şekilde yapmaktayız.

Doğrular çanta olarak sektörümüz de müşterilerimizin talebine cevap verecek çok az firma olduğu için biz valiz, bavul ve çanta tamir işini kurumsallaştırdık.

Doğrular çanta firma merkezimiz Kadıköy İlçesi  Cafer ağa mahallesinde bulunmaktadır. Bize ulaşımınız çok basit dır.

  1. metro ile ulaşım, Kadıköy tavşanlı metrosuna bağlanan her türlü ulaşım ile rahatça gelebilirsiniz.
  2. Minibüs ile ulaşım, Kadıköy ilçesine gelen tüm minibüsler ile hızlıca ulaşa bilirsiniz.
  3. İett ile ulaşım, Kadıköy ilçesine gelen tüm iett ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Aracınız ile gelirken Sitemizin lokasyon sayfasına girip haritada yerimiz işaretli olan yere tıklayarak yol tarifi alabilirsiniz.

valiz-tamiri

valiz tamiri

Valiz tamiri yaptırmak istediğiniz de bizlere whatsapp uygulaması üzerinden resim atarak da fiyat alabilirsiniz. Whatsapp numaramız 0537 919 8880 Hemen Fotoğraf gönderin tamir olacak valizlerinizi fiyatlandıralım…

Eliniz de Samsonet veya  daha kaliteli valiziniz var ve bunun da yolculuk esnasında çekçek kolu kırıldı. Hemen Sitemize girip iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak kırılın çek çek kolunuzu tamir ettire bilirsiniz.

Otobüs yolculuğunuz da kırılın valiz tekerinizin yüzünden valizinizi  atmayınız. Hemen Bizi arayarak veya whatsapp üzerinden resim atarak tamir için başvurun ve en uygun fiyata tamir edelim.

Valiz tamiri sitemiz bunun için kuruldu ve siz değerli müşterilerimize  hizmet etmek için çalışmalarımıza  deneyimli elemanlarımız ile başladık.

Doğrular çanta iştiraki olan firmamızın siz değerli müşterilerimizin her türlü valiz, bavul, çanta, pazar arabası gibi birçok çeşidin tamirini yapmaktayız.

Valiz Tamiri

 

Ana Sayfaya Dön >>>

1 Comments

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim